Psychologie, algoritmy a umělá inteligence na kapitálových trzích

Interdrought2020.com Psychologie, algoritmy a umělá inteligence na kapitálových trzích Image
Psychologie, algoritmy a umělá inteligence na kapitálových trzích je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Fanta. Přečtěte si s námi knihu Psychologie, algoritmy a umělá inteligence na kapitálových trzích na interdrought2020.com
Publikace pojednává o analytických metodách užívaných na kapitálových a jim podobných trzích. Odpovídá na otázky, jaké technologie nasadit při sledování proměnných kapitálových apod. trhů. Autor se snaží ukázat na příkladech možnosti nasazení moderních analytických a predikčních technologií, porovnává jejich výstupy s klasickými metodami. Čtenář jistě ocení, že vedle sofistikovaných postupů je zde věnován prostor osobnosti samotného investora – jeho psychice, motivům a chování.

NÁZEV SOUBORU: Psychologie, algoritmy a umělá inteligence na kapitálových trzích.pdf

AUTOR: Jiří Fanta

ISBN: 8024700247

VELIKOST SOUBORU: 7,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Přes 70 000 knih skladem. Osobní odběr ZDARMA, nákup nad 700 Kč = DOPRAVA ZDARMA. Rychlé dodání. Věrnostní program. ShopRoku 2016 - Cena popularity.

Psychologie, algoritmy a umělá inteligence na kapitálových trzích (2006) | Fanta, Jiří | ISBN: 9788024700243 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY