Exoti 1: Lov na šikanátora

Interdrought2020.com Exoti 1: Lov na šikanátora Image
Hledáte knihu Exoti 1: Lov na šikanátora? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Michael Fry? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Zoznámte sa...Nick je (pravdepodobne) najnižší dvanásťročný chalan na svete, kašle na všetky kluby, krúžky a partie (načo by tam strácal čas?) a každú chvíľu skončí zavretý vo vlastnej skrinke (inak, je celkom pohodlná). Keď sa mu výchovná poradkyňa pokúsi „pomôcť“ a strčí ho do najtrápnejšieho klubu na škole spolu s obryňou Molly a beznádejným nemehlom Karlom, všetko ide ešte rýchlejšie dolu vodou.Exoti síce majú spoločného nepriateľa, ale to nie je všetko...Pre čitateľov od 10 rokov.

NÁZEV SOUBORU: Exoti 1: Lov na šikanátora.pdf

AUTOR: Michael Fry

ISBN: 9788055137452

VELIKOST SOUBORU: 1,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Úvodná stránka › Knihy › Deti nad 10 rokov › Beletria (nad 10 rokov) › Exoti: Lov na šikanátora. Exoti: Lov na šikanátora. Michael Fry. Tweet. ZOBRAZIŤ UKÁŽKU. E-KNIHA. Vydavateľ: IKAR: Jazyk:

Kašle na všetky kluby, krúžky a partie (načo by tam strácal čas?) a každú chvíľu skončí zavretý vo vlastnej skrinke. „Vlastne to nie je až také zlé. Školské skrinky sú väčšie, než by sa dalo čakať. Krpec ako ja sa tam vprace bez problémov," povzdychne si Nick v úvode knihy Exoti - Lov na šikanátora.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY