Sekera z bronzu, rouno ze zlata

Interdrought2020.com Sekera z bronzu, rouno ze zlata Image
Trávit čas knihou Sekera z bronzu, rouno ze zlata! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sekera z bronzu, rouno ze zlata a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V povodí řeky Istros, která o mnoho století později dostane jméno Dunaj, panuje věk bronzu a zlata. A také jantaru, pro kupce od jižních moří vysoce ceněného zboží. Ale nejen pro ně. Do barbarských končin severně od Istru přijíždí trójský princ Podarkés. Je odhodlán získat zde poklad, kterým vykoupí rodné město z pařátů mykénského zabijáka Hérakla. Brzy se ukáže, že je to úkol nad síly jednoho muže. Naštěstí Podarkés získává spojence ve válečníkovi Astériovi s tajemnou, temnou minulostí, mladé věštkyni Sýkorce, schopné mluvit s bohy, a také v udatném knížeti Sokolovi. Zdá se tedy, že bitva o poklad nemůže skončit jinak než vítězstvím. Jenomže to Podarkés ještě netuší, že do Istru vplula na útěku před kolchidskou flotilou černá loď Argó s palubou plnou nejobávanějších řeckých hrdlořezů...Juraj Červenák se ve svém novém románu vypravil mnohem dál do minulosti, než jak tomu bylo ve slovanských eposech Černokněžník, Bohatýr a Bivoj. I tato hrdinská fantasy však zůstává spjata s našimi dávnými předky a českému a slovenskému čtenáři důvěrně známými místy. Také u nás totiž v době bronzové žili vladaři, hrdinové a osudové ženy, nápadně se podobající těm, jejichž příběhy zaznamenal Homér.

NÁZEV SOUBORU: Sekera z bronzu, rouno ze zlata.pdf

AUTOR: Juraj Červenák

ISBN: 9788086309255

VELIKOST SOUBORU: 6,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Sekera z bronzu, rouno ze zlata - Červenák Juraj Vloženo 29.4.2009 uživatelem Veronika Salášková Milí čtenáři, víc pohledů na jednu věc se vždycky hodí, a proto vám čas od času nabídneme dvě recenze na stejnou knihu zároveň, abyste si mohli o díle udělat komplexnější obrázek.

Podobné fráze na Nejrychlejsi.cz: bryle neff bronz shades modra, bryle neff bronz shades okrova, neff bronz shades black cerna, bryle neff bronz shades seda, neff stripe black gold, medaile 3ks zlata stribrna bronzova, tp link neffos x1 3 32gb gold, ford barva golden bronze, sekera z bronzu rouno ze zlata, sekera z bronzu runo zo zlata,

SOUVISEJÍCÍ KNIHY