Prvouka pro 3.ročník - Pracovní sešit

Interdrought2020.com Prvouka pro 3.ročník - Pracovní sešit Image
Hledáte knihu Prvouka pro 3.ročník - Pracovní sešit? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Helena Šimíčková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pracovní sešit na více než 60 stranách přináší různorodá cvičení a úkoly, které dětem pomáhají vstřebat a do svého vlastního světa organicky zapojit množství informací, kterým jsou vystaveny při výuce prvouky ve třetím ročníku. Napomáhá tomu, aby se děti k výuce stavěly pozitivně, těšily se na nové poznatky a chtěly s nimi aktivně pracovat a samy je rozvíjet. Proto se úkoly často odvíjejí od vlastních zážitků dětí, apeluje se na jejich vlastní pozorování a přiměřenou introspekci, děti se stávají aktéry světa, který se kolem nich díky novým poznatkům rozpíná všemi směry. Učebnice i pracovní sešit mají přispět k tomu, aby se jim dospívání k novým poznatkům líbilo a chtěly v něm samy pokračovat.

NÁZEV SOUBORU: Prvouka pro 3.ročník - Pracovní sešit.pdf

AUTOR: Helena Šimíčková

ISBN: 8085806967

VELIKOST SOUBORU: 8,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pracovní sešit k Prvouce pro 3. ročník ZŠ je zpracován v úzké vazbě na učebnici (jednotlivé kapitoly PS odkazují na kapitoly v učebnici a naopak). Obsahuje nejen velké množství úloh k na procvičení daného učiva, ale i námětů na vyhledávání dalších informací nebo na praktické činnosti.

0 hodnocení Prvouka pro 3. ročník ZŠ - Pracovní sešit 2 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tweet. ... Recenze produktu Prvouka pro 3. ročník ZŠ - Pracovní sešit 2. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY