Počestná

Interdrought2020.com Počestná Image
Trávit čas knihou Počestná! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Počestná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V dlouhých měsících po manželově smrti se Cecilie Lorimerová věnuje nešťastným ženám z londýnských chudinských čtvrtí a zahání tak pocit marnosti a samotu. Když ale při té příležitosti narazí na lorda Delacourta, cítí naléhavou potřebu prchnout. Před šesti lety Delacourt prokázal, že je to, co o něm společnost soudí, tedy nemorální prostopášník, a téměř jí zničil pověst. Šeptá se, že sukničkář Delacourt je namyšlený, pomstychtivý a nemilosrdný. Je to však muž, který s oblibou sází, a právě to ho přivede na venkovské faře jeho švagra k novému setkání se ženou, o které dlouho snil. Když se blíží mraky zrady, jen on ví, jak uchránit Cecilii před důsledky jejích vlastních zásad. Přesvědčí tento zhýralec nevalného renomé počestnou ženu, že si zaslouží její důvěru - a lásku?

NÁZEV SOUBORU: Počestná.pdf

AUTOR: Liz Carlyle

ISBN: 8024330636

VELIKOST SOUBORU: 10,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Počestná od Liz Carlyle v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Obsah filmu Počestná noc . Satirická komedie režiséra Károly Makka, jejímž hlavním hrdinou je mladý bohém Jeno Kelepei (Gyorgy Cserhalmi). Ten přichází do malého města a protože nemůže nikde sehnat ubytování, najme si pokoj ve veřejném domě. Dívky si ho brzy oblíbí a to nejen pro jeho sexuální zdatnost.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY