Andělské rady pro šťastný život

Interdrought2020.com Andělské rady pro šťastný život Image
Trávit čas knihou Andělské rady pro šťastný život! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Andělské rady pro šťastný život a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jak najít spřízněnou duši? A jak se s ní sblížit? Jak objevit svůj šestý smysl? Jak přijímat andělské rady a jak je zprostředkovat? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek nabízí knížka Andělské rady pro šťastný život. Nevychází ze žádného konkrétního náboženství. Je určena lidem všech vyznání, náboženství a myšlenkových systémů, stejně jako nevěřícím. Andělé nám chtějí pomáhat úplně ve všem, a to včetně takzvaných banalit. Nezáleží na tom, zda žádáte o zázrak, rozhodující o životě či smrti, nebo o drobnou laskavost, zda prosíte o uzdravení nebo jen o šikovné místo na zaparkování. Andělům záleží jenom na tom, aby se vám dostalo podpory, kterou v danou chvíli potřebujete. Jak být vůči andělským radám vnímavější? Mohou mi andělé pomoci vyřešit i finanční potíže? Začtěte se a pak již jen pozorně naslouchejte radám andělů, kteří jsou všude okolo vás.

NÁZEV SOUBORU: Andělské rady pro šťastný život.pdf

AUTOR: Doreen Virtue

ISBN: 9788073704513

VELIKOST SOUBORU: 7,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

V knize Andělské rady pro šťastný život načala autorka (Doreen Virtue) také poněkud netypické téma a sice - jak ukončit vztah. V drtivé většině takový postup zajistí, že se ti dva rozejdou více méně v klidu. Nic se prý nevyrovná spokojenosti a sladkosti šťastného a vyrovnaného vztahu: a také nic neb

Kupte knihu Andělské rady pro šťastný život (Doreen Virtue) s 16 % slevou za 83 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY