Nádej a pád

Interdrought2020.com Nádej a pád Image
Hledáte knihu Nádej a pád? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Brandon McYntire? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Príbeh lásky, ktorý si nesie svoju trpkosť. Koľko šťastia nám život prinesie, rovnako nám vezme to, čo by sme najmenej čakali. Koľko životných stretnutí nám ukážu všetky hviezdy?! Môže ich byť nečakane veľa ale medzi nimi je skrytá len tá jediná, ktorá je nám už dávno určená, aby sme ju nasledovali. Niekto prežije dlhý život ale ho nepostretne to, čo ho má úplne osvietiť a spraviť šťastným. A opačne. Niekomu osud nedoprialbyť na tomto svete veľmi dlho, ale postretne ho to, čo by závidel ten, ktorý prežil sto rokov. Niekedy sa zdá, že utrpenie nemá konca a napriek tomu stretneme človeka, ktorý nám rozsvieti hviezdy na celý život. Je to láska. A môže byť pravá len vtedy, keď so sebou prinesie aj bolesť, utrpenie a stratu. Tento životný príbeh, ktorý opisuje túto cestu, sa nelíši od týchto životných právd.

NÁZEV SOUBORU: Nádej a pád.pdf

AUTOR: Brandon McYntire

ISBN: 9788097267162

VELIKOST SOUBORU: 3,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nádej a pád Román napísaný autorom, ktorý vystupuje pod pseudonymom Brandon McYntire sa opiera o skutočné udalosti postavy menom Rony. Autor pochádza z východného Slovenska z mesta Michalovce. Nie každý príbeh má šťastný koniec. V tomto diele je badateľné, že sa autor rozhodol popasovať s ťažším žánrom.

Kniha Nádej a pád iba za 4,65 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY