Divadelný slovník

Interdrought2020.com Divadelný slovník Image
Trávit čas knihou Divadelný slovník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Divadelný slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Divadelný slovník popredného svetového odborníka na teóriu divadla je jedným zo základných referenčných diel svetovej teatrológie a vyšiel v prekladoch do mnohých jazykov. Ako terminologický slovník skúma divadlo v pohybe, pričom si nenárokuje na definitívnosť a normatívnosť. V tom sa prejavujú aj Pavisove praktické skúsenosti s divadlom, jeho chápanie divadla ako otvorenej štruktúry. Divadelný slovník je svojím širokým záberom určený pre odbornú i laickú verejnosť a od svojho vydania patrí už aj u nás k najviac používaným i citovaným publikáciám v oblasti divadla.

NÁZEV SOUBORU: Divadelný slovník.pdf

AUTOR: Patrice Pavis

ISBN: 8088987245

VELIKOST SOUBORU: 8,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prohledat alternativy náš filmový a divadelní režisér: náš filmový a divadelní herec, náš filmový a divadelní herec josef, náš filmový a divadelní herec josef 1939, náš filmový a divadelní režisér, náš filmový a divadelný režisér, náš filmový adivadélní hetec /joset. 1939/, náš filmový architekt.

Podobné jednotky. Slovník divadelní antropologie : o skrytém umění herců / Hlavní autor: Barba, Eugenio, 1936- Vydáno: (2000) Divadelný slovník / Hlavní autor: Pavis, Patrice, 1947- Vydáno: (2004) Aufsätze über Theater / Hlavní autor: Wolf, Friedrich, 1888-1953 Vydáno: (1957)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY