Mao - Příběh, ktorý možná neznáte

Interdrought2020.com Mao - Příběh, ktorý možná neznáte Image
Trávit čas knihou Mao - Příběh, ktorý možná neznáte! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mao - Příběh, ktorý možná neznáte a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autorka světově proslulého bestselleru Divoké labutě Jung Chang vytvořila se svým manželem, historikem Jonem Hallidayem, vskutku monumentální dílo zasvěcené té nejzápornější postavě dějin 20. století ― Mao Ce-tungovi. Tato obsáhlá biografie si vyžádala deset let příprav, studia a cestování. Je plná překvapivých odhalení, úryvků z rozhovorů s významnými osobnostmi i faktů z Maova soukromého života. Výsledkem je nesmírně čtivý portrét člověka, který na cestě za svým snem ― dobýt svět ― neváhal obětovat 100 milionů příslušníků vlastního národa.

NÁZEV SOUBORU: Mao - Příběh, ktorý možná neznáte.pdf

AUTOR: Jon Halliday

ISBN: 8073062720

VELIKOST SOUBORU: 7,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jung Chang, Jon Halliday - Mao. Příběh, který možná neznáte fotografie rok vydání 2006 vyd. Beta Dobrovský, Praha pevná vazba s přebalem, 720 stran stav: velmi dobrý Vážení zákazníci, nezapomeňte si prohlédnout i naše další aukce, případně nabídku eshopu. Děkujeme, Antikvariát Fryč, Liberec

Inzerát Mao příběh, který možná neznáte v okrese Hlavní město Praha, cena 899Kč, od Petrawalde na Sbazar.cz. Popis: Mao příběh, který možná neznáte. Vyborny stav.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY