Hubertove ženy

Interdrought2020.com Hubertove ženy Image
Trávit čas knihou Hubertove ženy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hubertove ženy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Téma fyzického a duševného násilia nesmie byť prehliadanáLáska, zrada, odpustenie, manipulácia, to všetko sú citové stavy, dôverne známe každému. Hubert a jeho ženy sú skvelým dôkazom toho, prečo téma nielen fyzického, ale najmä duševného násilia, nesmie byť prehliadaná. Zvrátenosť nebezpečného muža sa schováva za zaujímavý námet s podvrhnutým zoznamom záletníčky.Ak vás zasiahne zrada na najcitlivejšom mieste a ešte od najbližšej osoby, pretrhne sa aj to najpevnejšie – pokrvné – puto. Emu a Lýdiu rozdelila láska k jednému mužovi. Aký je Hubert naozaj a kto koho v skutočnosti zradil? Dá sa vôbec napraviť minulosť a komu možno vo svete plnom intríg veriť? Pomôže rozlúsknuť tajomstvá dvoch rodín záhadný denník? V Macháčovej príbehu s detektívnou zápletkou vášeň a pomsta takmer zničia každého, kto prestane vnímať svet čistými očami a neskazeným srdcom.

NÁZEV SOUBORU: Hubertove ženy.pdf

AUTOR: Adriana Macháčová

ISBN: 9788055142234

VELIKOST SOUBORU: 1,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

1.BLAHA vs PROČKO.Politický duel,aký tu ešte nebol.Toto musíte vidieť.Poriadne ostrá výmena názorov. - Duration: 27:41. Nebeskė Kråľovstvo 252,687 views

L ýdia a Hubert spolu chodili počas vysokej školy. Bola to láska až za hrob, až do jednej osudnej noci, kedy sa Lýdiina mladšia sestra Ema poriadne opila a vyspala s Hubertom. Lýdia po tomto incidente nechce ani jedného z nich vidieť.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY