Německý ovčák

Interdrought2020.com Německý ovčák Image
Trávit čas knihou Německý ovčák! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Německý ovčák a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Německého ovčáka lze bez přehánění označit za nejoblíbenějšího pracovního, sportovního a rodinného psa. Nejen vynikající pracovní schopností, inteligence a odvaha mu zaručují výsadní postavení u milovníků tohoto plemene, ale i jeho spolehlivost, ostražitost a bezmezná věrnost pánovi a členům rodiny. To vše jsou vlastnosti, které zajišťují tomuto všestrannému plemenu trvalý zájem ze strany jeho příznivců. Pro každého, kdo má v úmyslu pořídit si německého ovčáka nebo jej už má, představuje tato kniha kompletní a spolehlivý zdroj informací.

NÁZEV SOUBORU: Německý ovčák.pdf

AUTOR: Esther Verhoef-Verhallen

ISBN: 9788025503379

VELIKOST SOUBORU: 9,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

Německý ovčák v nouzi, z.s. Můžete nám pomoci, aniž by vás to cokoliv stálo. 🍀 Stáhněte si Pomocníka do vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera) a my za to dostaneme od GIVTu 50 korun.

Plyšový pes německý ovčák o velikosti 23 cm je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše, součástí je koženkové vodítko. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!... Uložit ke srovnání

SOUVISEJÍCÍ KNIHY