Dějiny teorie mezinárodních vztahů

Interdrought2020.com Dějiny teorie mezinárodních vztahů Image
Trávit čas knihou Dějiny teorie mezinárodních vztahů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dějiny teorie mezinárodních vztahů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha sleduje vývoj myšlení o mezinárodních vztazích od pozdního středověku do dneška, a to zejména s ohledem na čtyři základní témata: totiž války, získání a rozdělení hmotných statků, míru a moci. Autor se staví proti tvrzení, že mezinárodní vztahy nemají žádnou teoretickou tradici, a ukazuje, že vědci, vojáci i politici se teoretickými úvahami o mezinárodních vztazích zabývají již více než 700 let.

NÁZEV SOUBORU: Dějiny teorie mezinárodních vztahů.pdf

AUTOR: Torbjørn L. Knutsen

ISBN: 8090333338

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Teorie mezinárodních vztahů 1. Realismus a liberalismus v teorii mezinárodních vztahů (geneze obou přístupů, vzájemné odlišnosti a slabiny v diskuzích o klíčových tématech - anarchie, spolupráce, stát, konflikt - vybraní autoři - povinně arr, Angell, Waltz a Keohane, další dle uvážení studenta) 2.

Teorie mezinárodních vztahů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY