Zákon o ochranných známkách, Zákon o ochraně označení původu a zeměpisných označení

Interdrought2020.com Zákon o ochranných známkách, Zákon o ochraně označení původu a zeměpisných označení Image
Trávit čas knihou Zákon o ochranných známkách, Zákon o ochraně označení původu a zeměpisných označení! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zákon o ochranných známkách, Zákon o ochraně označení původu a zeměpisných označení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ucelená publikace dává odpovědi na problematiku označování výrobků či služeb jak ochrannými známkami, tak označením původu či zeměpisným označením. Vymezuje rozdíl mezi oběma druhy označení, vymezuje práva a povinnosti při oběhu značeného zboží na trhu. Publikace se opírá o bohatou judikaturu soudů, popřípadě i jiných orgánů, a tím umožňuje veřejnosti orientovat se v rozhodovací praxi, která se této oblasti dotýká. Obsahuje též příslušné odkazy na domácí i zahraniční judikaturu a některé nálezy Úřadu pro harmonizaci ve vnitřním trhu (známky a vzory).

NÁZEV SOUBORU: Zákon o ochranných známkách, Zákon o ochraně označení původu a zeměpisných označení.pdf

AUTOR: Roman Horáček

ISBN: 807179838X

VELIKOST SOUBORU: 1,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Práva na označení a jejich vymáhání : zákon o ochranných známkách, zákon o ochraně označení původu a zeměpisných označení, zákon o vymáhání práv z průmyslového vlastnictví : komentář / Hlavní autor: Horáček, Roman, 1966- Vydáno: (2015)

452/2001 Sb., o ochraně označení původu a zeměpisných označení a o změně zákona o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů. Zákon č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách a o změně zákona č.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY