Jsem zaměstnancem Vesmíru

Interdrought2020.com Jsem zaměstnancem Vesmíru Image
Jsem zaměstnancem Vesmíru je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová. Přečtěte si s námi knihu Jsem zaměstnancem Vesmíru na interdrought2020.com
Tato kniha pojednává o tom, že všichni jsme odměňováni za svoji nejen materiální práci, ale hlavně za svoji duchovní práci. Dle svého přístupu k sobě a k druhým se nám peněz buď dostává nebo nedostává. Chcete vědět, jaké chyby děláte a co je třeba změnit, aby se vám dařilo po všech stránkách? Přečtěte si tuto knihu a všemu porozumíte.

NÁZEV SOUBORU: Jsem zaměstnancem Vesmíru.pdf

AUTOR: Zdenka Blechová

ISBN: 9788087413579

VELIKOST SOUBORU: 9,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jsem zaměstnancem vesmíru. Autor: Zdenka Blechová Vydavateľstvo: Zdenka Blechová 2017 EAN: 9788087413579. Známá autorka esoterické literatury Zdenka Blechová napsala knihu Jsem zaměstnancem Vesmíru. Tato kniha pojednává o tom, že všichni jsme odměňováni za svoji nejen materiální práci, ale hlavně za svoji duchovní práci.

Jsem zaměstnancem vesmíru - Blechová Zdenka . Známá autorka esoterické literatury Zdenka Blechová napsala knihu Jsem zaměstnancem Vesmíru. Tato kniha pojednává o tom, že všichni jsme odměňováni za svoji nejen materiální práci, ale hlavně za svoji duchovní práci.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY