Aktualizace I/4 2019 - Úplné znění zákonů po novele: Archivnictví a spisová služba, finanční správa ČR, Daňový řad

Interdrought2020.com Aktualizace I/4 2019 - Úplné znění zákonů po novele: Archivnictví a spisová služba, finanční správa ČR, Daňový řad Image
Trávit čas knihou Aktualizace I/4 2019 - Úplné znění zákonů po novele: Archivnictví a spisová služba, finanční správa ČR, Daňový řad! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Aktualizace I/4 2019 - Úplné znění zákonů po novele: Archivnictví a spisová služba, finanční správa ČR, Daňový řad a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Aktualizace I/4 - Úplné znění po novele: Archivnictví a spisová služba, Finanční správa ČR, Daňový řádPublikace obsahuje aktuální znění zákonů po poslední novele. Změny v zákonech jsou sestaveny renomovanými autory a přehledně vyznačeny v textu tučným písmem. Úplné znění zákonů po poslední novele: - archivnictví a spisová služba- finanční správa ČR- daňový řádHlavním cílem novely zákona č. 111/2019 Sb. je provést transpozici sekundárních předpisů Evropské unie, zajistit soulad vnitrostátní právní úpravy s těmito předpisy a tím splnit povinnost, která plyne České republice z členství v Evropské unii. Neprovedení transpozic uvedených právních předpisů EU by znamenalo nesplnění závazků plynoucích z členství České republiky v Evropské unii, což ve svém důsledku povede k uvalení finančních sankcí. Neprovedení adaptace na obecné nařízení v článcích, které předpokládají přijetí národní legislativy, by rovněž ohrozilo plnění závazků vyplývajících z členství v EU a znesnadnilo aplikaci obecného nařízení o ochraně osobních údajů.

NÁZEV SOUBORU: Aktualizace I/4 2019 - Úplné znění zákonů po novele: Archivnictví a spisová služba, finanční správa ČR, Daňový řad.pdf

AUTOR: none

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 4,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Daně v podnikání (Alena Vančurová, Hana Zídková) s 3 % zľavou za 15.68 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

ÚZ 1316 Daňový řád, Finanční správa, Daňové poradenství, Platby v hotovosti. Daňový balíček mění k 1. 4. 2019 také daňový řád, zákon o Finanční správě ČR a zákon o mezinárodní spolupráci při správě daní; v souvislosti s tím se mění také některé vyhlášky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY