Mistero de doloro – Tajemství bolesti

Interdrought2020.com Mistero de doloro – Tajemství bolesti Image
Mistero de doloro – Tajemství bolesti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Otokar Březina. Přečtěte si s námi knihu Mistero de doloro – Tajemství bolesti na interdrought2020.com
V této výpravné knize, s krásnou grafikou Františka Bílka, jsou kčeské verzi vybraných básní vždy přiřazeny dostupné překlady. Tato kniha výboru básní Otokara Březiny je zajímavá i jako dárek pro přátele poezie a krásné literatury doma i v zahraničí. Zvláštní půvab má jistě pro překladatele české literatury ve světě, ale také pro studenty cizích jazyků, nebo pro Čechy žijící v cizině. Otokar Březina byl osmkrát nominován na Nobelovu cenu za literaturu. Kdyby psal ve světových jazycích, jistě by ho tato pocta neminula. Jeho dílo je vrcholem českého symbolismu, ale je také významným přínosem směřování člověka k hodnotám, na nichž stojí svět evropské civilizace. Otokar Březina svým dílem významně ovlivnil českou literární scénu generace své i generací následujících. Dárková publikace, výbor básní česky, esperantsky a v dalších osmnácti jazycích.

NÁZEV SOUBORU: Mistero de doloro – Tajemství bolesti.pdf

AUTOR: Otokar Březina

ISBN: 9788026065517

VELIKOST SOUBORU: 4,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Trávit čas knihou Mistero de doloro - Tajemství bolesti! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Mistero de doloro - Tajemství bolesti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Mistero de doloro - Tajemství bolesti Autor: Březina, Otokar Nakladatel: Společnost Otokara Březiny EAN: 9788026065517 ISBN: 978-80-260-6551-7 Překlad: Kořínek, Jiří a Pumpr, Tomáš Ilustrace: Bílek, František Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 21 × 29,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY