Latinsko-český slovníček Římského práva

Interdrought2020.com Latinsko-český slovníček Římského práva Image
Trávit čas knihou Latinsko-český slovníček Římského práva! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Latinsko-český slovníček Římského práva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato publikace nabízí přehlednou formou, v abecedním pořádku, přehled nejdůležitějších pojmů, termínů a obratů z římského práva. Základem je právní terminologie používaná v rámci všech oblastí římského soukromého práva (právo osob, věcná práva, závazky, dědické právo, právo procesní). Kromě toho jsou sem výběrově zařazeny také pojmy z práva veřejného: trestní právo, ústavní právo, administrativní právo, oblast daní a poplatků. Na závěr jsou zařazeny některé často používané latinské definice a právní zásady. Kromě toho, že zde obsažen také obecný přehled základů výslovnosti latiny, jsou u všech termínů, definic i zásad uvedeny také délky výslovnosti. Tato publikace je určena nejen studentům právnických fakult, ale rovněž i všem dalším zájemcům o římské právo.

NÁZEV SOUBORU: Latinsko-český slovníček Římského práva.pdf

AUTOR: Michal Skřejpek

ISBN: 9788073803872

VELIKOST SOUBORU: 5,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Latinsko-český slovníček Římského práva(Michal Skřejpek) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk

Kupte nebo prodejte knihu Latinsko-český slovníček římského práva v online antikvariátu TrhKnih.cz

SOUVISEJÍCÍ KNIHY