Tom je mŕtvy

Interdrought2020.com Tom je mŕtvy Image
Trávit čas knihou Tom je mŕtvy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tom je mŕtvy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ako už napovedá samotný názov knihy, ide o smrť. A keďže Tom má štyri a pol roka, ide o smrť dieťaťa. Téma je teda ťažká, bolestná, neľútostná. A píše o nej Tomova matka v prvej osobe. Tom je jej prostredné dieťa, má staršieho brata a mladšiu sestru. Matka je Francúzska, Parížanka. Otec Angličan, Londýnčan. Pracovné povinnosti ho nútia sťahovať sa s rodinou z jedného konca sveta na druhý. Tri roky žijú vo Vancouveri, potom sa sťahujú do Sydney. A tam sa to stane: tam prídu o Toma. Matka sa k synovej smrti vracia s odstupom desiatich rokov. Rekonštruuje udalosti, svoje pocity, život rodiny pred Tomovou smrťou a po nej, svoj vzťah k mužovi a ostatným dvom deťom, svoj pocit viny. Čitateľ doslova do posledného riadku nevie, čo bolo príčinou Tomovej smrti. Len z istých náznakov tuší, že to bola nehoda, ale aká nehoda, a kto ju zapríčinil? Dalo sa jej predísť, mohol Tom ešte žiť?

NÁZEV SOUBORU: Tom je mŕtvy.pdf

AUTOR: Marie Darrieussecq

ISBN: 9788080857141

VELIKOST SOUBORU: 10,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zaujímavé je to, že ich predpovede nevyšli. Povedali, že nemá žiadnu budúcnosť [Bitcoin]. V skutočnosti od roku 2011 zomrel Bitcoin 249 krát. Napriek tomu, že blockchain Bitcoinu o tom nevie. Hovorí autor článku: „To ticho zo strany blockchainu neznamená že je hluchý a chromý." Neuveriteľná dostupnosť

Tom a Jerry je americká série animovaných filmů se 161 díly, kterou v roce 1940 pro společnost MGM vytvořili William Hanna a Joseph Barbera. Je zaměřena na dvě postavy - kocoura Toma a myšáka Jerryho. V sérii se také objevuje spousta vedlejších postav, z nichž nejznámější jsou Tomova panička (silnější Afroameričanka) a pes Spike.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY