Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě

Interdrought2020.com Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě Image
Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jana Karolová. Přečtěte si s námi knihu Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě na interdrought2020.com
Moderně pojatá učebnice sociologie a ekonomie pro druhý ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena na 28 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list, přílohy a shrnutí základních pojmů.Učitelská část obsahuje podrobně zpracovanou metodiku ke všem lekcím, včetně cílů, pomůcek a metod. Součástí knihy je také sada volných listů ve složece na vnitřní straně desek s losovacími kartičkami, testy znalostí a pracovními listy pro skupinové aktivity.

NÁZEV SOUBORU: Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě.pdf

AUTOR: Jana Karolová

ISBN: 8071822332

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Srovnání cen Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě - Šil Přemysl, Karolová Jana. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 164 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

Kniha: Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě Autor: Přemysl Šil ; Jana Karolová Moderně pojatá učebnice sociologie a ekonomie pro druhý ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY