Křížová palba

Interdrought2020.com Křížová palba Image
Trávit čas knihou Křížová palba! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Křížová palba a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poslední společná kniha Dicka a Felixe Francise. Thomas Forsyth je důstojníkem britských vojenských sil v Afgánistánu, ale po vážném úrazu jeho kariéra rychle skončí. Po návratu do Anglie je nevlídně uvítán jen svou matkou, trenérkou koní. Po sérií podivných nehod se ukáže, že jeho matka je nucena působit svým vlastním koním zdánlivě náhodná zranění, protože ji k tomu nutí neznámý vyděrač. Bývalý voják Forsyth, traumatizovaný vzpomínkami z války a fyzickým utrpením, se brzy vydá po jeho stopě.

NÁZEV SOUBORU: Křížová palba.pdf

AUTOR: Felix Francis

ISBN: 9788024229652

VELIKOST SOUBORU: 9,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dick Francis - Křížová palba je poslední detektivkou slavného autora 6.6.2011. Hrdinové jeho knih jsou jako on, proto působí tak autenticky, říkávali přátelé o spisovateli Dickovi Francisovi (1920-2010).

Kopřiva, Štěpán: Křížová palba. Štěpán Kopřiva také svou druhou detektivkou ukazuje, že i do českého prostředí lze zasadit thriller drsné školy, aniž by u toho měl čtenář pocit trapnosti nebo nutkání k smíchu. Celá recenze 18.02.2020. Pavel Mandys. iLiteratura. Autor/Autorka ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY