Herecké techniky 20. storočia

Interdrought2020.com Herecké techniky 20. storočia Image
Herecké techniky 20. storočia je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Miloš Mistrík. Přečtěte si s námi knihu Herecké techniky 20. storočia na interdrought2020.com
V knihe sa približujú rozličné techniky a teórie hereckej tvorby, ktoré boli známe v divadle 20. storočia. Analyzujú sa herecké prístupy k interpretácii divadelných postáv, filozofické koncepty, psycho-fyzické cvičenia. V prehľadne rozvrhnutých kapitolách, vďaka zaujímavo napísanému textu obohatenému o veľký výber vzácnych historických fotografií, dostáva sa čitateľ do zákulisia divadiel, divadelných štúdií a laboratórií najvýznamnejších svetových hereckých a režisérskych osobností a dopĺňa si svoj rozhľad o estetické aj spoločenské súvislosti tohto umenia.

NÁZEV SOUBORU: Herecké techniky 20. storočia.pdf

AUTOR: Miloš Mistrík

ISBN: 9788022416450

VELIKOST SOUBORU: 1,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Koupit Koupit eknihu. V knihe sa približujú rozličné techniky a teórie hereckej tvorby, ktoré sa používali v divadle 20 storočia. Analyzujú sa herecké prístupy k interpretácií divadelných postáv.

VÝTVARNÉ UMENIE 20. STOROČIA. Na koniec 19. storočia nás dovádza realizmus s výrazným výtvarným akademizmom s pevnými zásadami zobrazovania reality, za ktoré sa žiaden umelec neodvážil. Ako prvý ohlas na skončenie prísneho akademizmu bol impresionizmus.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY