Herecké techniky 20. storočia

Interdrought2020.com Herecké techniky 20. storočia Image
Herecké techniky 20. storočia je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Miloš Mistrík. Přečtěte si s námi knihu Herecké techniky 20. storočia na interdrought2020.com
V knihe sa približujú rozličné techniky a teórie hereckej tvorby, ktoré boli známe v divadle 20. storočia. Analyzujú sa herecké prístupy k interpretácii divadelných postáv, filozofické koncepty, psycho-fyzické cvičenia. V prehľadne rozvrhnutých kapitolách, vďaka zaujímavo napísanému textu obohatenému o veľký výber vzácnych historických fotografií, dostáva sa čitateľ do zákulisia divadiel, divadelných štúdií a laboratórií najvýznamnejších svetových hereckých a režisérskych osobností a dopĺňa si svoj rozhľad o estetické aj spoločenské súvislosti tohto umenia.

NÁZEV SOUBORU: Herecké techniky 20. storočia.pdf

AUTOR: Miloš Mistrík

ISBN: 9788022416450

VELIKOST SOUBORU: 2,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Herecké techniky 20. storočia, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Herecké techniky 20. storočia.

V knihe sa približujú rozličné techniky a teórie hereckej tvorby, ktoré boli známe v divadle 20. storočia. Analyzujú sa herecké prístupy k interpretácii divadelných postáv, filozofické koncepty, psycho-fyzické cvičenia.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY