Světlem malované

Interdrought2020.com Světlem malované Image
Světlem malované je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Soudek. Přečtěte si s námi knihu Světlem malované na interdrought2020.com
Pavel Soudek, nar. 4. 2. 1974 v Hustopečích u Brna. Dětství a rané mládí prožil v podpalavské Ivani. V roce 1993 odchází na Tišnovsko, kde se věnuje lesnickému povolání. V roce 2000 se vrací zpět na nejjižnější Moravu. Postupně fotograf na volné noze, laborant klasického fotografického procesu, lektor ekologické výchovy. V roce 2004 se prezentuje souborem velkoformátových a černobílých fotografií "Léto pod Palavou" v mikulovské Galerii Efram. V létu 2007 vybízí spisovatele Jana Kostrhuna ke spolupráci na knize panoramatických fotografií krajiny dyjské nivy, které vznikaly od podzimu 2005 do podzimu 2006. Kniha dostává název Světlem malované. "Do černobílé fotografie lépe dovedu "zakonzervovat" svoje pocity, ať už fotografuji v krajině nebo v atelieru. A taky mám celý proces pod kontrolou. Kdybych to uměl, vyráběl bych si sám i emulze a filmy. V tomto mém posledním projektu jsem se nesnažil fotografovat tuto krajinu, ale pocity z této krajiny."

NÁZEV SOUBORU: Světlem malované.pdf

AUTOR: Pavel Soudek

ISBN: 9788025416426

VELIKOST SOUBORU: 5,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obrazy na plátně Ručně Malované 100% ekologické Online konfigurace Pomůžeme vám vybrat si vzor!

Básně malované světlem. Pražská Leica Gallery vystavuje snímky Stanislava Tůmy 15 / 16. Přehled fotografií. Ředitelka Leica Gallery Míla Dubská hovoří o Tůmově výstavě Roky měřené světlem. Vzadu je kurátorka výstavy Eva Heyd.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY