Nová velká kniha o mateřství

Interdrought2020.com Nová velká kniha o mateřství Image
Trávit čas knihou Nová velká kniha o mateřství! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nová velká kniha o mateřství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Již třetí vydání úspěšné příručky pro všechny rodiče, kteří očekávají přírůstek do rodiny. Jednotlivé kapitoly provázejí maminku (i tatínka) od prvních dní počínajícího těhotenství, přes předporodní přípravu a porod až po první roky života jejich miminka. Jednotlivé texty, rady a tipy doprovází mnoho barevných ilustrací. Kniha je psána pro české čtenářky, na přípravě se podíleli přední čeští odborníci a jsou v ní zohledněny aktuální problémy a situace, se kterými se čeští rodiče mohou setkat.Součástí nového vydání bude také CD s melodiemi a písničkami pro nejmenší i jejich maminky.

NÁZEV SOUBORU: Nová velká kniha o mateřství.pdf

AUTOR: Ivana Ašenbrenerová

ISBN: 9788020428165

VELIKOST SOUBORU: 2,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Inzerát č. 118418000: VELKÁ KNIHA o mateřství - úplně nová, ještě zabalená, Cena: 250 Kč, Lokalita: Praha 5

Prodám úspěšnou příručku pro všechny rodiče, kteří očekávají přírůstek do rodiny - Nová velká kniha o mateřství: od početí do věku 3 let. Jednotlivé kapitoly provázejí maminku (i tatínka) od prvních dní počínajícího těhotenství, přes předporodní přípravu a porod až po první roky života jejich miminka. Jednotlivé texty, rady a tipy doprovází mnoho ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY