Princezna podává čaj

Interdrought2020.com Princezna podává čaj Image
Hledáte knihu Princezna podává čaj? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pohádka s vlastními recepty spolu s čajovým servisem v dárkovém balení!Princezna Lili se rozhodla uspořádat zahradní slavnost a pozvat na ni všechny své pohádkové kamarády. Ale jak pro ně dokáže připravit dostatek pohoštění? To se dozvíš v této kouzelné pohádce, která ti také krok za krokem prozradí, jak si sama připravit dobroty pro hosty.

NÁZEV SOUBORU: Princezna podává čaj.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788073915568

VELIKOST SOUBORU: 8,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Princezna podává čaj - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

Praha - V Británii se sice podává čaj až o páté, britská princezna Anna si jej včera v Praze dala už dopoledne. Nabitý program zahájila jediná dcera královny Alžběty II. a sestra prince Charlese ráno na Olšanských hřbitovech, poté se přesunula do michelského charitativního Domova Sue Ryderové, v němž si nad šálkem čaje popovídala s místními obyvateli.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY