A život je tu!

Interdrought2020.com A život je tu! Image
Trávit čas knihou A život je tu!! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu A život je tu! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vstávání v pět, řev, jogurt v notebooku, mobil letící vzduchem - to vše vedle nejkrásnějšího smíchu na světě, nejuslintanějších pus a nejdojemnějších objetí. Nejen o tom je vyprávění jednoho hrdého otce. Kniha ale není návodem, jak zvládnout porod nebo přebalit dítě. Popisuje zážitky mladého táty, kterému se narozením dcery obrátil život naruby. Vtipně popsané každodenní radosti i starosti líčí s nadhledem i projevenými city. Rady a tipy nechal stranou a nabízí svůj pohled na dosud nejtěžší zkoušku svého života. Kniha nejen pro táty.

NÁZEV SOUBORU: A život je tu!.pdf

AUTOR: Petr Vurbs

ISBN: 9788087947036

VELIKOST SOUBORU: 5,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Život je tu pre nás, aby nás naviedol k tomu po čom túžime a vždy nás vedie tým správnym smerom. A tú cestu nám ukazuje cez ľudí, ktorých stretávame a cez situácie, ktoré máme v našom živote.

Druhým a zásadnějším problémem je poněkud ohraná (proti)válečná dějová linka. To již zpracovali jiní a, nutno dodat, že lépe. Život je zázrak je nadstandartně kvalitní film. Pouze s ním mám tu potíž, že je od Kusturici. On má totiž na víc. ♫ Hodnocení písničkového OST: 5/5 (30.9.2007)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY