A život je tu!

Interdrought2020.com A život je tu! Image
Trávit čas knihou A život je tu!! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu A život je tu! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vstávání v pět, řev, jogurt v notebooku, mobil letící vzduchem - to vše vedle nejkrásnějšího smíchu na světě, nejuslintanějších pus a nejdojemnějších objetí. Nejen o tom je vyprávění jednoho hrdého otce. Kniha ale není návodem, jak zvládnout porod nebo přebalit dítě. Popisuje zážitky mladého táty, kterému se narozením dcery obrátil život naruby. Vtipně popsané každodenní radosti i starosti líčí s nadhledem i projevenými city. Rady a tipy nechal stranou a nabízí svůj pohled na dosud nejtěžší zkoušku svého života. Kniha nejen pro táty.

NÁZEV SOUBORU: A život je tu!.pdf

AUTOR: Petr Vurbs

ISBN: 9788087947036

VELIKOST SOUBORU: 3,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vstávání v pět, řev, jogurt v notebooku, mobil letící vzduchem - to vše vedle nejkrásnějšího smíchu na světě, nejuslintanějších pus a nejdojemnějších objetí. Nejen o tom je vyprávění jednoho hrdého otce. Kniha ale není návodem, jak zvládnout porod nebo přebalit dítě. ...

Život je na hovno." Nebo: „Moje přítelkyně setnula hlavu naší kočce, když zavírala okno. Život je na hovno." Web může mít terapeutické účinky ve dvou ohledech - pisatel uvolňuje vlastní tenzi, čtenář se potěší tím, že život někoho jiného je ještě víc na hovno než ten jeho.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY