Neuveriteľný vesmír

Interdrought2020.com Neuveriteľný vesmír Image
Trávit čas knihou Neuveriteľný vesmír! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Neuveriteľný vesmír a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Veľká obrazová publikácia o vesmíre poteší všetky zvedavé deti. Malí čitatelia sa dozvedia rôzne zaujímavosti o planétach, mesiacoch, meteoritoch, o vzniku Zeme, o galaxiách a hviezdokopách. Kniha obsahuje mnoho fotografií, obrázkov a informácií o objavovaní vesmíru.Vieš, ako vznikol vesmír?Ako dlho trvá astronautom let na Mesiac?Ako vyzerá Zem z vesmíru?Vydaj sa s týmto skvelým sprievodcom na prehliadku vesmírom.Úžasné fotografie a neuveriteľné fakty!Odhalíš všetko od galaxií a hviezdokôp až po mesiace a meteority.Tak na čo čakáš? Priprav sa na odlet!

NÁZEV SOUBORU: Neuveriteľný vesmír.pdf

AUTOR: Peter Grego

ISBN: 9788000028187

VELIKOST SOUBORU: 9,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vesmír je stále obestřen velkou záhadou. Bude trvat ještě hodně dlouho, než ho prozkoumáme, pokud se tak někdy vůbec stane. O vesmíru a jeho fungování toho zatím víme velmi málo. Ale i tak jsou tyto objevy úžasné.

Neuvěřitelný vesmír Peter Grego. Vydej se s tímto úžasným průvodcem na prohlídku nekonečného vesmíru. Společně s ním objevíš vzdálené galaxie a hvězdokupy i pusté měsíce a obří meteority. Dozvíš se, jak vznikl vesmír, jak dlouho trvá astronautům let na náš Měsíc nebo jak vypadá Země z vesmíru. Vedle spousty ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY