Tschechisch im Alltag

Interdrought2020.com Tschechisch im Alltag Image
Tschechisch im Alltag je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor D. Brčáková. Přečtěte si s námi knihu Tschechisch im Alltag na interdrought2020.com
Kniha je určena německy mluvícím uživatelům, kteří se chtějí naučit rozumět a mluvit česky. Nejfrekventovanější slovní zásoba (2000 slov) se nacvičuje v živých větných modelech, přičemž zohledňuje německo-české rozdíly i shody. Kromě základních osmnácti lekcí, tematicky zaměřených na komunikativní situace běžného života a vtipně ilustrovaných, obsahuje učebnice poučení o obecné češtině, návody, jak vyplňovat české úřední formuláře, přehledné mluvnické tabulky, nezbytný klíč ke cvičením a souhrnný česko-německý slovník. Součástí učebnice jsou 3 audio CD s nahrávkami dialogických textů a vybraných cvičení. Nahrávky umožňují samoukovi slyšet autentickou českou výslovnost a intonaci, zvykat si na přirozené tempo řeči a pohotově reagovat.

NÁZEV SOUBORU: Tschechisch im Alltag.pdf

AUTOR: D. Brčáková

ISBN: 8073350432

VELIKOST SOUBORU: 4,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tschechisch im Alltag Nacházíte se zde: Úvodní stránka › Cizí jazyky, učebnice › Čeština, čeština pro cizince › Učebnice pro kurzy češtiny › Tschechisch im Alltag Kniha je určena německy mluvícím uživatelům, kteří se chtějí naučit rozumět a mluvit česky.

Alltag Übersetzung im Glosbe-Wörterbuch Deutsch-Tschechisch, Online-Wörterbuch, kostenlos. Millionen Wörter und Sätze in allen Sprachen.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY