Poslové světla - Kniha a 44 karet

Interdrought2020.com Poslové světla - Kniha a 44 karet Image
Trávit čas knihou Poslové světla - Kniha a 44 karet! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Poslové světla - Kniha a 44 karet a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Upozornenie pre zákazníkov: súčasťou tohto kompletu nie je titul Poslové světla, ale brožúrka, ktorá obsahuje popis jednotlivých kariet!S tímto kompletem jsou Andělské výklady ještě snadnější! Na každé ze 44 karet najdete nádherné obrazy a texty od vašich andělů. Kniha obsahuje podrobnější výklady a konkrétní poselství. Poslové světla vám pomohou zjistit jaké je vaše životní poslání, zda je daná osoba vaším duchovním partnerem, co udělat s vaší prací a životem, zodpoví vám i mnohé další otázky. Doreen při vytváření tohoto kompletu čerpala ze svých dlouholetých zkušeností s Andělskou terapií...

NÁZEV SOUBORU: Poslové světla - Kniha a 44 karet.pdf

AUTOR: Doreen Virtue

ISBN: 8073701185

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Poslové světla kniha a karty - Doreen Virtue, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poslové světla kniha a karty - Doreen Virtue. ... Poslové světla - kniha a 44 karet - Co vám chtějí sdělit vaši andělé. Kniha a 44 karet.

Na každé ze 44 karet najdete nádherné obrazy a texty od vašich andělů. Kniha pak obsahuje podrobnější výklady a konkrétní poselství. Poslové světla vám pomohou zjistit jaké ja vaše životní poslání, zda je daná osoba vaším duchovním partnerem, co udělat s vaší prací a životem, a zodpoví vám i mnohé další otázky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY