Jídlo z naší zahrádky

Interdrought2020.com Jídlo z naší zahrádky Image
Trávit čas knihou Jídlo z naší zahrádky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jídlo z naší zahrádky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Jídlo z naší zahrádky vám poradí! V abecedně řazeném přehledu nejběžnějších druhů ovoce a zeleniny vám připomene způsob pěstování každého z nich a pak vám nabídne množství fantastických receptů, které z nich můžete připravit. Přichystejte si od rybízového vína přes dýni pečenou s bramborami až po rajčatové čatní. S touto knihou se stanete králem mezi zahradníky i kuchaři!

NÁZEV SOUBORU: Jídlo z naší zahrádky.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788074060984

VELIKOST SOUBORU: 6,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha JÍDLO Z NAŠÍ ZAHRÁDKY vám poradí! V abecedně řazeném přehledu nejběžnějších druhů ovoce a zeleniny vám připomene způsob pěstování každého z nich a pak vám nabídne množství fantastických receptů, které z nich můžete připravit. Přichystejte si od rybízového vína přes dýni pečenou s bramborami až po rajčatové čatní.

Jídlo z naší zahrádky [z anglického originálu ... přeložila Lenka Strnadová] Document has not been rated yet Rating: {{document.rating.value | number:1}} (Number of rated: {{document.rating.count}}) {{document.rating.result}} Copies Bound volumes. Loading copies. Document is currently in ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY