Toskánsko

Interdrought2020.com Toskánsko Image
Trávit čas knihou Toskánsko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Toskánsko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Průvodce Toskánskem, regionem uprostřed Itálie, z nové edice pro inteligentní cestování s neobvyklými cestami za poznáním, nejoblíbenějšími místy a samostatnou cestovní mapou.Navíc zdarma ke stažení - aktualizace a nejnovější tipy autora.

NÁZEV SOUBORU: Toskánsko.pdf

AUTOR: Nana Claudia Nenzel

ISBN: 9783770171767

VELIKOST SOUBORU: 4,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Toskánsko leží ve střední Itálii u Tyrhénského moře a jeho hlavní město je Florencie, jejíž nejznámějším turistickým lákadlem je muzeum Uffizi či most Ponte Vecchio. Známá je také šikmá věž v Pise. V regionu můžete najít nádhernou krajinu s malebnými kopci a vinicemi a také průzračné moře.

Moravské Toskánsko má hned několik populárních fotografických míst, takzvaných fotopointů. Patří k nim třeba Strážovické mirabelky, Šardický remízek, kaplička sv. Barborky u Svatobořic či slavné Šardické biopásy. Tato uměle vytvořená lokalita, která vznikla před lety díky místnímu zemědělci Petru Maradovi ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY