Waldemar a Olga: Zákulisí našeho života

Interdrought2020.com Waldemar a Olga: Zákulisí našeho života Image
Trávit čas knihou Waldemar a Olga: Zákulisí našeho života! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Waldemar a Olga: Zákulisí našeho života a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nádherná zpověď a vzpomínka na životní a osudovou lásku.Během cesty zpět na Floridu, poté co v Praze pochovala svého milovaného manžela Waldemara Matušku, se autorce Olze Matuškové promítají v mysli zrození osudové lásky a příběhy, které nahlížejí do zákulisí jejich čtyřicetiletého společného života, v mnohých polohách dosud nezveřejněného.Vybavují se jí i okolnosti vzniku knihy koncem roku 2008, kdy ji Waldemar z čista jasna vyzval k okamžitému psaní. Jeho přání Olgu nepřekvapilo, protože dvojice autorů měla už za sebou velmi úspěšnou knihu "Tisíc mil, těch tisíc mil" . Zaskočila ji ale naléhavost, s jakou začali okamžitě psát. Asi po dvou měsících práce se všakWaldemarův zdravotní stav začal horšit a 30. května 2009 odešel do věčných lovišť.Po rozloučení, které bylo pro Olgu neuvěřitelně bolestné, jí trvalo přes dva roky, nežse mohla plně soustředit na dokončení jejich společného díla.A proto se k vám, teprve nyní, dostává Waldemarův pohled na kontroverzní skutečnosti, ke kterým se nikdy neměl možnost vyjádřit, a jeho myšlenky, které považoval za nutné sdělit. Ale nebyl by to Waldemar, aby nezavzpomínal i na zážitky příjemné, které v jeho životě určitě převažovaly. Kniha bezpochyby potěší všechny jeho příznivce.Kniha obsahuje také 14 písní na CD.

NÁZEV SOUBORU: Waldemar a Olga: Zákulisí našeho života.pdf

AUTOR: Olga Matušková

ISBN: 9788090528406

VELIKOST SOUBORU: 2,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Waldemar a Olga: Zákulisí našeho života (Olga Matušková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Koupit Koupit eknihu. Zákulisí našeho života Nádherná zpověď a vzpomínka na životní a osudovou lásku. Během cesty zpět na Floridu, poté co v Praze pochovala svého milovaného manžela Waldemara Matušku, se autorce Olze Matuškové promítají v mysli zrození osudové lásky a příběhy, které nahlížejí do zákulisí jejich čtyřicetiletého společného ži vota, v ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY