Co teď a co potom?

Interdrought2020.com Co teď a co potom? Image
Trávit čas knihou Co teď a co potom?! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Co teď a co potom? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pracovní sešit se zaměřuje na rozvoj seriality neboli posloupnosti, což je schopnost správně řadit úkony za sebou. Pracovní listy jsou řazeny podle náročnosti. V první části se jedná o posloupnosti dvou kroků, následují tři, čtyři, šest a osm kroků v jedné situaci. Úkoly vycházejí z běžného dětského života a obsahují situace, které děti znají z domova i ze školky.Marie Těthalová je speciální pedagožka, šéfredaktorka Informatoria 3-8 a autorka řady sešitů pracovních listů zaměřených na rozvoj grafomotoriky, slovní zásoby, koncentrace, matematické a čtenářské pregramotnosti a podobně. V Portálu vyšel také její knižní rozhovor s Martinem Hollým O duši a sexu.

NÁZEV SOUBORU: Co teď a co potom?.pdf

AUTOR: Marie Těthalová

ISBN: 9788026215493

VELIKOST SOUBORU: 7,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kdyby lidé, co jsou navázáni na Milion chvilek, zašli za ministrem zemědělství a řekli, že se hlásí na zemědělské práce, protože ubývá sezonních pracovníků, když odjeli Ukrajinci a jiní, tak to bych smekl a možná bych si pana Mináře začal i vážit, protože bych pochopil, že mu je jasné, co vlastně teď nastane.

Seriál o tom, jak se z úspěšné ženy díky odchodu k milence stane alkoholik a troska, díky čemuž ztratí svoji dceru. Naštěstí se jí podaří odrazit ode dna a v...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY