Setkání za úsvitu

Interdrought2020.com Setkání za úsvitu Image
Trávit čas knihou Setkání za úsvitu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Setkání za úsvitu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Setkání za úsvitu je dalším příběhem z volně navazujícího cyklu Mistři měče. Lisette Moisantová se stala vdovou díky šermířskému umění Caida O'Neilla, jednoho z legendárních mistrů meče. On zabil jejího odporného manžela v souboji. Ale nyní se stala loutkou v rukou intrikánů, kteří ji chtějí připravit nejen o majetek, ale i o život. A právě k Caidovi se Lisette obrátí o pomoc a jemu pocit viny nedovolí odmítnout. Jejich protivníci však roznesou pomluvu, že se oba spikli, aby zabili Lisettina manžela, ona že je ženou nízkých mravů a on sprostý vrah. Ve společnosti, kde je reputace vším, je toto obvinění může zruinovat. A jeho původce se nezastaví před ničím, dokud Lisette a Caid nezaplatí svými životy.

NÁZEV SOUBORU: Setkání za úsvitu.pdf

AUTOR: Jennifer Blake

ISBN: 807214958X

VELIKOST SOUBORU: 7,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Setkání za úsvitu; Mistrova pocta; Střežené srdce; Vyhledat v českých knihovnách Vyhledat Googlem. Je v údajích o knize chyba nebo chcete doplnit údaje? Tuto možnost mají pouze registrovaní uživatelé. Musíte se přihlásit.

Setkání za úsvitu je dalším příběhem z volně navazujícího cyklu Mistři měče. Lisette Moisantová se stala vdovou díky šermířskému umění Caida O'Neilla, jednoho z legendárních mistrů meče. On zabil jejího odporného manžela v souboji. Ale nyní se stala loutkou v rukou intrikánů, kteří ji chtějí připravit ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY