Elitní komanda zblízka

Interdrought2020.com Elitní komanda zblízka Image
Trávit čas knihou Elitní komanda zblízka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Elitní komanda zblízka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace vznikla na základě akční televizní dokumentární série Elitní komanda zblízka, která diváky seznamuje s moderními postupy a technikami speciálních jednotek. Kniha informace ze seriálu rozšiřuje a ukazuje, jak dnešní vojenské, policejní i soukromé jednotky – a někdy i teroristé a zločinecké organizace –, postupují při akcích vyžadujících boj zblízka. Autoři uvádějí četné poznatky z praxe a jejich fundované texty doprovází bohatý fotografický materiál.

NÁZEV SOUBORU: Elitní komanda zblízka.pdf

AUTOR: Jiří Basl

ISBN: 9788024241432

VELIKOST SOUBORU: 2,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Elitní komanda zblízka, CQB. Kdo napsal knihu Elitní komanda zblízka, CQB? Autorem je Jiří Basl, Aleš Pilař. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Elitní komanda zblízka Seržant amerických Zelených baretů Terry Schappert představuje základní principy a techniky pro boj zblízka, které používají elitní jednotky po celém světě... Americko-česká dokumentární série (2012) Články. Elitní komanda jsou zpět! ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY