Osudová láska

Interdrought2020.com Osudová láska Image
Trávit čas knihou Osudová láska! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Osudová láska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jak ironické je šílenství osudu!Když Matthew konečně vypudil svou dávnou lásku ze vzpomínek a snů, Silvia nečekaně znovu vstoupí do jeho života. Je pořád stejně krásná, ale vážně nemocná. Doktor Matthew Hiller, věhlasný americký odborník v oblasti molekulární biologie, kterému se již několikrát podařil "zázrak" v léčbě rakoviny, je její poslední nadějí. Ti dva spolu kdysi prožili nádhernou romanci v etiopské polní nemocnici daleko od civilizace, kde s dalšími nadšenci z Médicine internationale budovali základy preventivní medicíny. Ale pak Silvia jednoho dne Matthewovi nenávratně zmizela z očí. Když se posléze dozvěděl, že se vrátila do Itálie a provdala se za průmyslového magnáta, jeho život ztratil nadlouho smysl. Novým impulsem je pro něho až opětovné setkání s Evií, nyní slavnou cellistkou, s níž ho v mládí spojovalo nerozlučné přátelství a láska k hudbě. Teprve ona ho zbaví samoty a poskytne mu rodinné zázemí. A teď, téměř po dvaceti letech, se Silvia náhle vrací.Pro oba je však už příliš pozdě...

NÁZEV SOUBORU: Osudová láska.pdf

AUTOR: Erich Segal

ISBN: 8024906996

VELIKOST SOUBORU: 7,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

osudová láska Ženám, ktorým sa opakovane stáva, že priťahujú „zlých chlapcov" sa zvyčajne radí, že musia v sebe niečo zmeniť v zmysle „čo vyžaruješ, to priťahuješ". Čo teda zo seba vyžarujú tieto ženy a čo ženy, ktoré si nájdu normálneho partnera.

Osudová láska Jany Eyrové - DVD 2 / v papíru. Ruth Wilson, Toby Stephens, Francesca Annis. režie: Susanna White. Osiřelá a podle ostatních nepříliš hezká Jane Eyrová byla vychována svojí suchopárnou tetičkou a poté odsunuta do školy pro sirotky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY