Zdravá zahrada

Interdrought2020.com Zdravá zahrada Image
Trávit čas knihou Zdravá zahrada! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zdravá zahrada a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Propagátorka přírodních zahrad, Helena Vlašínová, poradí, jak na zahradě hospodařit bez chemie. Knížka představí, jak na zahradu přilákat drobné živočichy, jak udržet půdu zdravou a představí užitečné "plevelné" rostliny. Dozvíte se, jak co nejlépe využít světla a stínu a jak úspěšně pěstovat méně známé druhy zeleniny a ovocných dřevin. Zcela nové, již třetí vydání.

NÁZEV SOUBORU: Zdravá zahrada.pdf

AUTOR: Helena Vlašínová

ISBN: 9788087308295

VELIKOST SOUBORU: 9,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zdravá zahrada. 24. 10. 2009. Na následujících stránkách vám nabídneme několik užitečných rad a tipů pro pěstování zeleniny a ovoce, zakládání zahrady a péči o ni. Stáhnout v PDF.

Věděli jste, že Vaše zahrada se může stát životodárnou oázou? Inovativní a jedinečné návrhy přírodních zahrad z kouzelných rukou vášnivé zahradnice Martiny. Zajímá Vás, co je to permakultura? Jak taková přírodní zahrada vypadá? Jaké jsou její výhody? To vše se dozvíte na tomto webu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY