Noc je na prodej

Interdrought2020.com Noc je na prodej Image
Trávit čas knihou Noc je na prodej! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Noc je na prodej a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sbírku Noc je na prodej emblematicky a zároveň skrytě ztělesňuje fotografie stínu, jediného pozůstatku člověka po výbuchu atomové bomby. Umocněný průvan nicoty prostupuje nocí skrze zdi i kosti, ale sama noc je na prodej, samo bolestné sdělení autorského subjektu je ustavičně znehodnocováno lacinými gesty, ironií, skepsí, vědomím své jednoznačné nedostatečnosti, vizí konečné prohry. Působivost Skýpalovy sbírky proto může čtenář ocenit skrze její „zvnitřnění temných krajin“ lidské duše.

NÁZEV SOUBORU: Noc je na prodej.pdf

AUTOR: Martin Skýpala

ISBN: 9788087485378

VELIKOST SOUBORU: 4,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na dotaz, zda mají zájem o „byznys", se neurazí, ale cítí se potěšeni. „Myslím, že jim to spíš dělá dobře. Pocit, že jsou žádaní a že někdo je ochoten za noc s nimi platit, jim zvedá sebevědomí," přemýšlí Jiří nad rozdíly mezi mužskou a ženskou prostitucí.

Elektronická kniha Má noc je tvůj den na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Má noc je tvůj den od ostatních uživatelů. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY