Noc je na prodej

Interdrought2020.com Noc je na prodej Image
Hledáte knihu Noc je na prodej? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Martin Skýpala? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Sbírku Noc je na prodej emblematicky a zároveň skrytě ztělesňuje fotografie stínu, jediného pozůstatku člověka po výbuchu atomové bomby. Umocněný průvan nicoty prostupuje nocí skrze zdi i kosti, ale sama noc je na prodej, samo bolestné sdělení autorského subjektu je ustavičně znehodnocováno lacinými gesty, ironií, skepsí, vědomím své jednoznačné nedostatečnosti, vizí konečné prohry. Působivost Skýpalovy sbírky proto může čtenář ocenit skrze její „zvnitřnění temných krajin“ lidské duše.

NÁZEV SOUBORU: Noc je na prodej.pdf

AUTOR: Martin Skýpala

ISBN: 9788087485378

VELIKOST SOUBORU: 4,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Noc je na prodej - Martin Skýpala, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Noc je na prodej - Martin Skýpala.

Podezřelým se stává jejich majitel, kterého na základě DNA identifikují jako Juliana Hirtmana, zmizelého sériového vraha, který utekl z přísně střeženého sanatoria v Pyrenejích a zničil Servazovi život. Na fotografiích je Martin Servaz, kterého někdo důkladně a vytrvale sledoval.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY