Neymar: Můj příběh (Hovory s mým otcem)

Interdrought2020.com Neymar: Můj příběh (Hovory s mým otcem) Image
Neymar: Můj příběh (Hovory s mým otcem) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mauro Beting. Přečtěte si s námi knihu Neymar: Můj příběh (Hovory s mým otcem) na interdrought2020.com
Jak se z mladíčka s bláznivými účesy stal světoznámý fotbalista? Co stojí za jeho fenomenálním úspěchem? Kde se v něm vzala všechna ta energie? Neymar Jr. ohromil Brazílii a v dresu FC Barcelona se jeho hvězda rozzářila naplno. Svou cestu za slávou a úspěchem líčí s pokorou, děkuje za ni Bohu a své rodině, zejména otci. Ten vypravuje příběh Neymara Jr. ze svého pohledu – popisuje, jak ho poprvé přivedl na hřiště, radil mu, aby se neustále pohyboval a nezastavoval se, pomáhal mu s přestupy a obezřetně nakládal s vydělanými penězi. Svému synovi chtěl zkrátka dopřát maximální svobodu, aby mohl zářit. A to se mu podařilo.

NÁZEV SOUBORU: Neymar: Můj příběh (Hovory s mým otcem).pdf

AUTOR: Mauro Beting

ISBN: 9788075053466

VELIKOST SOUBORU: 8,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Můj příběh, který mi změnil život Ráda bych se s Vámi podělila o příběh, který je mým malým - velkým zázrakem. Byl zrovna únor a já společně se svým bratrem a sestrou se chystali na dlouhou cestu za naším otcem.

Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY