Samizdat o odboji 2

Interdrought2020.com Samizdat o odboji 2 Image
Trávit čas knihou Samizdat o odboji 2! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Samizdat o odboji 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Druhý diel knihy Samizdat o odbojiSamizdat o odboji obsahuje ďalšie štúdie, v ktorých Jozef Jablonický v 70. a 80. rokoch 20. storočia oponoval oficiálnemu marxisticko-leninskému výkladu protifašistickej rezistencie. Poukazoval na príčiny a dôsledky dejinných udalostí druhého odboja. Jeho cieľom bolo vyvážene deskribovať jednotlivých aktérov týchto dejov. Zároveň v čase normalizácie upozorňoval na neopodstatnené vyzdvihovanie zástoja členov V. ilegálneho Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska na úkor občianskeho odboja a povstaleckej armády.

NÁZEV SOUBORU: Samizdat o odboji 2.pdf

AUTOR: Jozef Jablonický

ISBN: 9788071497813

VELIKOST SOUBORU: 10,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Samizdat o odboji obsahuje ďalšie štúdie, v ktorých Jozef Jablonický v 70. a 80. rokoch 20. storočia oponoval oficiálnemu marxisticko-leninskému výkladu protifašistickej rezistencie. Poukazoval na príčiny a dôsledky dejinných udalostí druhého odboja. Jeho cieľom bolo vyvážene deskribovať jednotlivých aktérov týchto dejov.

Kupte knihu Samizdat o odboji 2 od Jozef Jablonický na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

SOUVISEJÍCÍ KNIHY