Zbavte se deprese s pomocí třezalky

Interdrought2020.com Zbavte se deprese s pomocí třezalky Image
Hledáte knihu Zbavte se deprese s pomocí třezalky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Steven Bratman? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jako lékař praktikující alternativní i konvenční medicínu jsem zjistil, že některé alternativní terapie jsou skutečně účinné, zatímco jiné nejsou ničím víc než zbožným přáním. Mým úkolem je prozkoumat nesmírné množství léčebných technik a prostředků a vybrat ty, které jsou skutečně užitečné. Jedním z takových užitečných prostředků je třezalka. Nejen vědecká data, ale i moje klinická zkušenost a zkušenost mnoha dalších lékařů mě přesvědčily, že tato bylina je vynikajícím lékem proti mírné depresi. V žádném případě netvrdím, že jde o "zázračný lék". Takové tvrzení se stalo až příliš běžným v alternativní lékařské literatuře. Lék nemusí být "zázračný", aby byl užitečný; a právě tak bych chtěl prezentovat třezalku, pokud je užívána v kontextu vyváženého přístupu ke zdravotní péči.

NÁZEV SOUBORU: Zbavte se deprese s pomocí třezalky.pdf

AUTOR: Steven Bratman

ISBN: 8073491079

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zbavte se deprese s pomocí třezalky. ... Takové tvrzení se stalo až příliš běžným v alternativní lékařské literatuře. Lék nemusí být "zázračný", aby byl užitečný; a právě tak bych chtěl prezentovat třezalku, pokud je užívána v kontextu vyváženého přístupu ke zdravotní péči.

Zbavte se deprese s pomocí třezalky. Cena s DPH 148,00 Cena bez DPH 134,55 Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY