Nalomenú trstinu nedolomí...

Interdrought2020.com Nalomenú trstinu nedolomí... Image
Trávit čas knihou Nalomenú trstinu nedolomí...! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nalomenú trstinu nedolomí... a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Animácia je ako termín, ako slovo nová vec, ale ako skutočnosť nie celkom.Mnohé veci sa dnes len zvýrazňujú, pretože je iná situácia. A keď mám o animácii hovoriť, tak vám musím povedať, že som veľmi rád, že sa tento termín zaužíval; jednak v apoštoláte, vo výchove, v saleziánskej výchove, ale aj v celej Cirkvi.Animátor je niečo úplne iné. ANIMA je duša, a teda je to ten, kto dáva dušu. Kto tej polomŕtvej alebo tej nie celkom živej skupine kriesi dušu, teda oduševňuje. Ten, kto prebúdza dušu, kto ju kriesi sám v sebe, ale aj v tých druhých. Teda nediriguje zvonku, ale zvnútra.Preto my nevedieme nikoho do kráľovstva Božieho za uši, ani ho tam nekopancujeme. Usilujeme sa zvnútra čosi v ňom prebudiť, aby išiel k Pánu Bohu na vlastný pohon.

NÁZEV SOUBORU: Nalomenú trstinu nedolomí....pdf

AUTOR: Andrej Dermek

ISBN: 9788080742874

VELIKOST SOUBORU: 1,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nalomenú trstinu nedolomí, tlejúci knôt nedohasí. Verš na rok 2020 Prís 4:10-11 „Počuj, môj synu, a prijmi moje reči, a rozmnožia sa ti roky života.

3 Nalomenú trstinu nedolomí, hasnúci knôtik nedohasí, podľa pravdy bude súdiť. 4 Neochabne a nepodlomí sa, kým nezaloží právo na zemi. Na jeho náuku čakajú ostrovy. 5 Takto hovorí Boh Hospodin, ktorý stvoril nebesá, rozvinul ich a rozprestrel zem s jej porastom, dáva na nej dych ľudu a vzduch tým, čo po nej chodia:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY