Nalomenú trstinu nedolomí...

Interdrought2020.com Nalomenú trstinu nedolomí... Image
Hledáte knihu Nalomenú trstinu nedolomí...? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Andrej Dermek? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Animácia je ako termín, ako slovo nová vec, ale ako skutočnosť nie celkom.Mnohé veci sa dnes len zvýrazňujú, pretože je iná situácia. A keď mám o animácii hovoriť, tak vám musím povedať, že som veľmi rád, že sa tento termín zaužíval; jednak v apoštoláte, vo výchove, v saleziánskej výchove, ale aj v celej Cirkvi.Animátor je niečo úplne iné. ANIMA je duša, a teda je to ten, kto dáva dušu. Kto tej polomŕtvej alebo tej nie celkom živej skupine kriesi dušu, teda oduševňuje. Ten, kto prebúdza dušu, kto ju kriesi sám v sebe, ale aj v tých druhých. Teda nediriguje zvonku, ale zvnútra.Preto my nevedieme nikoho do kráľovstva Božieho za uši, ani ho tam nekopancujeme. Usilujeme sa zvnútra čosi v ňom prebudiť, aby išiel k Pánu Bohu na vlastný pohon.

NÁZEV SOUBORU: Nalomenú trstinu nedolomí....pdf

AUTOR: Andrej Dermek

ISBN: 9788080742874

VELIKOST SOUBORU: 7,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Trstinu nalomenú nedolomí - ani vtedy, keď to tak bežne robia všetci. Neuhasí ani tlejúci knôt. Ježiš v kázni na vrchu svojim poslucháčom hovorí: Vy ste svetlo sveta. Vy máte byť jasní, niesť iskru - všade tam, kde je tma a beznádej. Aj toto poverenie Božie sa zdá byť nad naše sily.

Ten, ktorý nalomenú trstinu nedolomí. Nie je možné, aby sa splietol génius vesmíru a predimenzoval naše schopnosti. Odpusť nám, Pane, že sme malomyseľní. X. Pánu Ježišovi zvliekajú šaty - nenávidím. Nestačilo bičovanie, pľuvanie, nadávky. Nenávisť ide ďalej. Berú Kristovi aj šaty.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY