333 nápadů pro život s batoletem

Interdrought2020.com 333 nápadů pro život s batoletem Image
333 nápadů pro život s batoletem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Penny Warner. Přečtěte si s námi knihu 333 nápadů pro život s batoletem na interdrought2020.com
Osvědčené tipy a rady pro rodiče dětí ve věku od 1 do 3 let* Zdravá výživa pro dítě* Sociální, emocionální a rozumový rozvoj dítěte* Rozvoj jazykových a pohybových dovedností* Hry, které jsou pro dítě bezpečné, zábavné a užitečné* Cestování bez stresu* Sledování zdraví a hygienických návykůBatole s velkým potěšením zpravidla neočekávaně náhle zmizí, bere do rukou nejrůznější nebezpečné předměty, které si pak většinou dává i do pusy, strhává ze stolu ubrus i s nádobím... Jako rodiče batolete máte mnoho úloh: anděla strážného, živitele, učitele, šéfa, spoluhráče a další. Zkušená odbornice v oboru vývoje P. Warner nabízí 333 vyzkoušených a prověřených nápadů pro zjednodušení každodenních starostí. Nabízí i příběhy a zkušenosti mnoha rodičů batolat. Kapitoly jsou zaměřeny na všechny oblasti života a vývoje dítěte: výživa a čas pro jídlo, hygiena, spánek, tělesné zdraví, chození na nočník, ochrana před zraněním, kázeň, hraní a učení, rozvoj hrubé a jemné motoriky, rozumový, psychický, emocionální a sociální rozvoj, rozvoj řeči, cestování s batoletem. V každé kapitole je dvacet nápadů a deset zkušeností některého rodiče batolete.

NÁZEV SOUBORU: 333 nápadů pro život s batoletem.pdf

AUTOR: Penny Warner

ISBN: 9788073676353

VELIKOST SOUBORU: 4,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

333 nápadů pro život s batoletem za 219 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz

Podobné jednotky. 333 nápadů pro život s batoletem : osvědčené tipy a rady pro rodiče dětí ve věku od 1 do 3 let / Hlavní autor: Warner, Penny, 1947- Vydáno: (2009) Batole - návod k obsluze : rady pro údržbu a tipy pro řešení problémů / Hlavní autor: Kuhn, Brett R. Vydáno: (2010)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY