Spomienky na Luciu Popp

Interdrought2020.com Spomienky na Luciu Popp Image
Trávit čas knihou Spomienky na Luciu Popp! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Spomienky na Luciu Popp a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Spomienky na Luciu Popp nie je biografia v pravom slova zmysle, ale akási "kniha spomienok", dokumentácia najdôležitejších etáp jej života a umeleckého smerovania. Pretkaná je Luciinými citátmi z listov a rozhovorov.

NÁZEV SOUBORU: Spomienky na Luciu Popp.pdf

AUTOR: Ursula Tamussino

ISBN: 8080855833

VELIKOST SOUBORU: 8,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na slávnostnom akte odhalenia busty Lucie Popp vo Viedenskej štátnej opere sme sa porozprávali s výnimočnými dámami, reprezentantkami slovenského vokálneho umenia - Editou Gruberovou, Evou Blahovou a Gabrielou Beňačkovou, ktoré spájajú osobné spomienky na Luciu Popp. Otázky sme kládli každej z nich zvlášť, ale prinášame vám ich upravené v štylizovanom spoločnom ...

Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem" alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY