Rekviem

Interdrought2020.com Rekviem Image
Rekviem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Antonio Tabucchi. Přečtěte si s námi knihu Rekviem na interdrought2020.com
Novela jednoho z nejvýznamnějších představitelů současné italské prózy, překladatele z portugalštiny - odtud také pramení jeho intelektuální vztah k této kultuře. "Rekviem je vyjádřením úcty k Portugalsku, jeho jazyku, lidem i každodennímu životu. Titulní postava se pohybuje v enigmatickém snu, v němž splývá přítomnost s minulostí, a celý se odehrává ve znamení setkání s básníkem Pessoou, o němž se po celou dobu hovoří pouze nepřímo jako o pisatelově hostu.

NÁZEV SOUBORU: Rekviem.pdf

AUTOR: Antonio Tabucchi

ISBN: 8072071858

VELIKOST SOUBORU: 5,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Selby, Hubert: Rekviem za sen Hubert Selby, autodidakt, který začal psát proto, že - dle vlastních slov - nevěděl, co v životě dělat a "znal abecedu", se záhy po vydání úspěšné prvotiny Poslední odbočka na Brooklyn (v originále Last Exit to Brooklyn, 1964, česky 1995) stal doslova kultovní postavou americké literatury.

Zemřela Eva Pilarová. Ať zní její Rekviem! VIDEO AKTUALITA 14. 3. 2020 13:03 - Zprávy autor: Pavel Jégl. Do nebe mezi zpívající anděly odešla Eva Pilarová, ikona šedesátých a sedmdesátých let minulého století.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY