Hory

Interdrought2020.com Hory Image
Trávit čas knihou Hory! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hory a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poutavé černobílé fotografie z vyoských hor Asie - Altaj, Kyrgyz Alatau, Fanské hory, Kavkaz, Pamír, Ťan Šan a mnoho dalších. V knize naleznete převážně fotografie z horolezeckých výstupů, uchvátí Vás majestátnost těchto obrů, ale seznámíte se například i s místními jezery. Každá fotografie je opatřena popisem.

NÁZEV SOUBORU: Hory.pdf

AUTOR: Michal Kleslo

ISBN: 97880090483255

VELIKOST SOUBORU: 6,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Město Kašperské Hory leží při hranici Národního parku Šumava asi 16 km jižně od Sušice blízko horního toku Otavy. Hotely a penziony v turisticky atraktivní destinaci nabízí pohodlné ubytování jednotlivcům, rodinám s dětmi i skupinám. Severně nad Kašperskými Horami se tyčí Kašperk, nejvýše položený královský hrad v Čechách.

Hory (gr. Ὧραι Hō̂rai, łac. Horae) - w mitologii greckiej boginie strzegące ładu między ludźmi i rytmem natury, uważane także za personifikację czterech pór roku; córki Zeusa i Temidy lub według innej wersji Heliosa i Selene, siostry Charyt i Mojr.. Hory służyły i pomagały ważniejszym bogom na Olimpie: Herze, Afrodycie, Hermesowi, Aristajosowi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY