Vykoupení krví

Interdrought2020.com Vykoupení krví Image
Vykoupení krví je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Peter Tremayne. Přečtěte si s námi knihu Vykoupení krví na interdrought2020.com
Píše se rok 670 a král Colgú pořádá na svém hradě hostinu pro význačné panstvo. Náhle do síně přichází řeholník, který prý králi přináší důležitý vzkaz. Vzápětí se ale posel na Colgúa vrhá a s výkřikem „Pamatuj na Liamuin!“ ho probodne. Je sice zneškodněn, ale král bojuje o život. Kdo je to Liamuin? A kdo stojí za pokusem o vraždu? Vyšetřováním je pověřena králova sestra Fidelma, vzdělaná právnička, a její muž, bratr Eadulf. Musejí se vydat na území svých úhlavních nepřátel, příslušníků kmene Uí Fidgente, odkrýt temná tajemství kláštera Mungairit a vypravit se do hrozivé horské tvrze bezbožného tyrana. Po celou dobu výpravy je provází nebezpečí a násilí, až nakonec odhalují zdrcující pravdu.

NÁZEV SOUBORU: Vykoupení krví.pdf

AUTOR: Peter Tremayne

ISBN: 9788074295164

VELIKOST SOUBORU: 2,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

V osmnáctém příběhu pátrá sestra Fidelma po vrahovi krále Colgúa Píše se rok 670 a král Colgú pořádá na svém hradě hostinu pro význačné panstvo. Náhle do síně přichází řeholník, který prý králi přináší důležitý vzkaz. Vzápětí se ale posel na Colgúa vrhá a s výkřikem „Pamatuj na Liamuin!" ho probodne.

Vykoupení krví, * V osmnáctém příběhu pátrá sestra Fidelma po vrahovi krále Colgúa* Temné tajemství kláštera Mangairit

SOUVISEJÍCÍ KNIHY