50 cest ke kreativní fotografii

Interdrought2020.com 50 cest ke kreativní fotografii Image
Hledáte knihu 50 cest ke kreativní fotografii? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Michael Freeman? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pokud existují tři věci, které posunou vaše fotografování, jsou to: kompozice, kompozice a kompozice.Bylo by možné to říci i jinak třemi slovy na K: kreativní kompozice, kámo. To třetí slovíčko, „kámo“, je možné dle libosti nahradit jiným, vaší přirozenosti bližším, třeba „kapišto?“ apod. Michael Freeman ve své nejnovější knize zúročil mnoho let své fotografické i pedagogické praxe a spolupráce s řadou vydavatelství prestižních časopisů i publikací. Staví před fotografa zásadní otázku: Jak jste spokojen se svými fotografiemi? Chcete se posunout dál? A odpovídá na ni jasně a konkrétně: Jde to, ale musíte probudit svoji kreativitu.Fotografující majitelé fotoaparátů jsou velmi často sváděni vějičkami typu: Tři rady (nebo pět, deset…), které hned a výrazně vylepší vaše fotografie. Tak jako neexistují žádné úžasné a 100% návody na rychlé zhubnutí, zbohatnutí nebo naučení se několika cizím jazykům, neexistuje ani žádný instantní návod na dobrou fotografii. Existuje ale několik cest, jak se naučit fotografovat lépe.Michael Freeman těch cest ukazuje 50. Jde o způsoby, jak probudit vlastní kreativitu a jak se naučit s ní pracovat. Kreativita není něco, co bylo někomu dáno a jinému odepřeno. Je však zapotřebí ji v sobě hledat a objevovat. Je možné naučit se pravidlo třetin a potom čekat, až se fotografie zlepší. Freemanova kniha 50 cest ke kreativní fotografii není seznamem několika pravidel a neobsahuje ani zázračné pilulky proti špatným fotografiím. Je to praktický, bezpečný a zasvěcený průvodce na cestě ke kreativní fotografii.Autor knihy, Michael Freeman, mezinárodně uznávaný fotograf a propagátor digitální fotografie, je českým čtenářům velmi dobře známý. Překlady většiny jeho bestsellerů vyšly ve vydavatelství Zoner Press, nejznámější z nich jsou Očima fotografa, Myslete jako fotograf, Dobrá fotografie nebo Perfektní expozice, které tuto publikaci skvěle doplňují.

NÁZEV SOUBORU: 50 cest ke kreativní fotografii.pdf

AUTOR: Michael Freeman

ISBN: 9788074133480

VELIKOST SOUBORU: 6,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

50 cest ke kreativní fotografii Published on Apr 4, 2017 Pokud existují tři věci, které posunou vaše fotografování, jsou to: kompozice, kompozice a kompozice.

Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha 50 cest ke kreativní fotografii - Michael Freeman. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY