Dievča z minulosti

Interdrought2020.com Dievča z minulosti Image
Trávit čas knihou Dievča z minulosti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dievča z minulosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dievča z minulosti od autorky populárnych Džínsových denníkov je príbeh jednovaječných dvojčiat Izabely a Mišky, v ktorom sa prostredníctvom Izabeliných nezvyčajných snov prelínajú dve úplne odlišné a pritom vzájomne prepojené dejové línie. Sen, v ktorommá Izabela možnosť sledovať osud dvornej dámy kráľovnej Alžbety v šestnástom storočí v paláci Hampton Court, začne ovplyvňovať nielen jej život, ale aj životy jej najbližších. Netuší, prečo sa jej prisnil ani čo má robiť, môže sa len domnievať, že dievča, ktoré je mŕtve štyristo rokov, jej chce niečo odkázať a o čosi ju požiadať... Druhé vydanie knihy v novej obálke.Z nášho blogu: Zuzka Šulajová: Som zaškatuľkovaná ako tá, čo píše denníky a z toho sa ťažko dostanem.Vypočujte si Knižný soundtrack k tejto knihe!Autorka exkluzívne pre vás vybrala skladby, ktoré sa hodia k čítaniu tejto knižky. Ak si chcete prehrať všetky skladby, potrebujete mať nainštalovanú bezplatnú aplikáciu Spotify, ktorú ziskate aj po kliknutí na prehrávanie a potom "Get Spotify". V prípade problémov s prehrávaním hudby si pre inšpiráciu môžete pozrieť a aspoň vyhľadať jednotlivé skladby vybrané autorkou (napríklad cez Youtube.com). Viac o našich knižných soundtrackoch.

NÁZEV SOUBORU: Dievča z minulosti.pdf

AUTOR: Zuzka Šulajová

ISBN: 9788022017411

VELIKOST SOUBORU: 4,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Dievča z minulosti (Zuzka Šulajová) s 17 % slevou za 241 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Dievča z minulosti . Titul: Dievča z minulosti Autor: Zuzana Šulajová EAN: 9788022014564 ISBN: 978-80-220-1456-4 Nakladatel: Slovenský spisovatel, a.s. Rok vydání: 200809 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 130 x 200 mm Počet stran: 400 Váha: 428 g Jazyk: SK Dievča z minulosti - Zuzana Šulajová Dievča z minulosti je príbeh jednovaječných dvojčiat Izabely a Mišky, v ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY