Sport a (nejen) pracovní právo

Interdrought2020.com Sport a (nejen) pracovní právo Image
Trávit čas knihou Sport a (nejen) pracovní právo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sport a (nejen) pracovní právo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha je kolektivní monografií odborníků z různých právních oborů, kteří, zejména z pohledu svých specializací, analyzují právní otázky spojené se současným postavením profesionálního sportovce. Samotné téma je vysoce aktuální, postavení profesionálního sportovce, zvláště pak v oblasti kolektivního sportu, je předmětem širokých diskusí, a to nejen na národní úrovni, ale i na úrovni orgánů Evropské unie a vrcholových orgánů v oblasti sportu.

NÁZEV SOUBORU: Sport a (nejen) pracovní právo.pdf

AUTOR: Jan Pichrt

ISBN: 9788074786556

VELIKOST SOUBORU: 5,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pracovní právo pro personalisty I 2020 . Katedra andragogiky a personálního řízení, Filozofická fakulta, Univerzita Karlova, v rámci programu celoživotního vzdělávání opět otevřela v lednu 2020 kurz Pracovní právo pro personalisty I. Garantkou tohoto kurzu je vedoucí katedry PhDr. Renata Kocianová, Ph.D.

Pracovní právo je pro personalisty a HR manažery denním chlebem. 1. ledna 2012 nastane účinnost novely zákoníku práce a nejen právníci se musí připravit na rozsáhlou změnu. Kancelář Randl Partners proto pro své klienty připravila „HR Exchange Meeting" na téma: Novela zákoníku práce - pro a proti. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY