Radikální sebeláska

Interdrought2020.com Radikální sebeláska Image
Trávit čas knihou Radikální sebeláska! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Radikální sebeláska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Snila jste někdy o životě naplněném smíchem a láskou, ale nemáte ponětí o tom, jak toho dosáhnout? Nejste sama. Autorka bestsellerů Gala Darling strávila roky v náručí deprese a s poruchou příjmu potravy. Její život byl jeden velký chaos a katastrofa – jednoduše proto, že nevěděla, jak se zařídit život, o němž snila. V této knize Gala líčí, jak se její život obrátil k lepšímu, od sebezničení k sebelásce, a ukazuje vám, jak toho můžete dosáhnout i vy. Na stránkách této knihy objevovat přesně to, co vás nasměruje na cestu k vysněnému životu. Autorka vám odhalí řadu nástrojů a technik, které vám pomohou probudit v sobě kouzelný život plný blaženosti a dobrodružství. Díky zábavným domácím úkolům a cvičením, a také pomocí hezkých ilustrací, vás kniha přiměje zamilovat se sama do sebe a naučí vás milovat i druhé. Váš svět se promění v magické místo. Když milujete sama sebe, život nezná omezení. Můžete dělat, co chcete. Je čas zbavit se okovů očekávání a začít ze srdce žít. Je na čase ohromit sama sebe tím, jak krásný život může být. Je čas prožít každý den jako oslavu!

NÁZEV SOUBORU: Radikální sebeláska.pdf

AUTOR: Gala Darling

ISBN: 9788073904265

VELIKOST SOUBORU: 5,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Podobné jednotky. Mějte se ráda : vy na prvním místě / Hlavní autor: Noakes, Mel Vydáno: (2019) Cesta mimořádné ženy : i vy se můžete narodit dvakrát / Hlavní autor: Černá, Lenka Vydáno: (2018) Láska k nedokonalým věcem : jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost / Hlavní autor: Hjemin, 1973- Vydáno: (2019)

Radikální sebeláska - Gala Darling - e-kniha. Radikální sebeláska - Gala Darling Snila jste někdy o životě naplněném smíchem a láskou, ale nemáte ponětí o tom, jak toho dosáhnout? Nejste sama. Autorka bestsellerů Gala Darling strávila roky v náru...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY